محصولات

بذر کینوا

بذر کینوا دارای ژنوتیپ های گوناگونی است که اکثر آنها با مقاومت خوبی که به شوری آب و خاک و همچنین خشکی دارند، سازگاری گیاه کینوا را با شرایط جوی متفاوت بیشتر نموده است. بذر کینوا در دسته ریز دانه ها میباشد و شیوه کشت آن بی شباهت به دانه های کلزا نیست. شما میتوانید بذر اصلاح شده کینوا را با قیمت مناسب و پشتیبانی های فنی لازم از ما دریافت کنید.

دانه کینوا سفید

دانه کینوا سفید

دانه کینوا سفید رایج ترین و پرمصرف ترین نمونه این گیاه است که بسیاری از افراد آن را در سبد غذایی روزانه خود جایگزین برنج کرده اند. کینوا سفید به کینوا طلایی نیز مشهور است که معمولاً علاوه بر مغز سفیدی که دارد، پوسته آن نیز به رنگ سفید یا زرد رنگ میباشد. درجه شفافیت دانه های سفید کینوا در ژنوتیپ های مختلف آن متفاوت است.

دانه کینوا قرمز

دانه کینوا قرمز

دانه کینوا قرمز سرشار از آنتی اکسیدان میباشد که در مقایسه با نمونه های سفید کینوا دارای بافت جویدنی تری میباشد. کینوا قرمز در تهیه غذاهای سرد مانند انواع سالاد و دسر کاربرد فراوانی دارد و همچنین میتوان آن را با برنج ترکیب کرد تا ارزش غذایی بیشتری نصیبمان گردد. کینوا قرمز به رنگ قهوه ای مایل به قرمز میباشد که در بازار به کینوا قرمز مشهور شده است.

پرک کینوا

پرک کینوا دانه های غلطک خورده کینوا هستند که بعد از پوست گیری این فرایند صورت میگیرد. از مزیت های پرک کینوا میتوان به پخت سریع آن و همچنین امکان مصرف آن به صورت خام میباشد. ورزشکاران، گیاهخواران، افراد دارای رژیم های غذایی چاقی و لاغری میتوانند از پرک کینوا در وعده صبحانه به همراه شیر یا ماست استفاده کنند.

آرد کینوا

آرد کینوا محصولی بسیار غنی جهت تولید انواع نان و شیرینی مغذی و مهم تر از همه فاقد گلوتن است. بسیاری از شرکتها و اصناف در صدد تولید محصولات بدون گلوتن برای بیماران مبتلا به سلیاک هستند. با آرد کینوا میتوان علاوه بر نان و شیرینی ماکارونی بدون گلوتن و با میزان پروتئین فراوان تولید نمود. مجموعه ما یکی از اولین ها در ارائه و عرضه آرد کینوا به شرکتهای مختلف و دانش بنیان بوده است.

پوست کینوا

پوست کینوا در فراوری دانه های کینوا گرفته میشود تا این دانه ها قابل مصرف گردند. در ترکیبات پوست کینوا ماده ای با نام ساپونین وجود دارد که محصولات آرایشی و بهداشتی و انواع شوینده ها کاربرد دارد. لازم به ذکر است ساپونین موجود در ژنوتیپ های گوناگون کینوا دارای درصدهای مختلفی میباشد. برای تهیه ساپونین و یا پوست کینوا نیز میتوانید سفارش خود را با ما تنظیم کنید و مشاوره های لازم را نیز دریافت نمایید.